Корзина
643 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Ботинки тактические MIL-TEC SQUAD - скидка 8%Купить
+38099-494-85-65
+380
67
562-45-96
+380
99
494-85-65
+380
63
797-59-92
Военторг Шериф

Плечова (оперативна) кобура

Конструкція оперативної (пахвовій) кобури дозволяє носити з одного боку пістолет, а з іншого боку кріпити подсумки для запасних магазинів. Зручність носіння максимально, т.к зброя не спирає рух, у тому числі в оперативній обстановці. Швидкість витягання пістолета ― від 1 до 3 сек. Виробники величезну увагу приділяють ергономічності, якості матеріалу і можливості ідеальної «підгонки» під статура людини. Найчастіше оперативна кобура універсальна ― підходить під різні моделі пістолетів, хоча в останнє десятиліття все більша увага приділяється проізводтво спеціальних кобур під певне зброю. Один з видатних міжнародних експертів XX-го століття Jeff Cooper першим почав використовувати так звану плечову кобуру Креймера. Вона розташовується з боку робочої руки. Пістолет перед витяганням завжди знаходиться під одним і тим же кутом, що дуже зручно. Цікавий той факт, що професіонали не завжди вважають за краще користуватися плечовий кобурою ― це занадто явне місце для носіння зброї, т.к широко пропагується в екшн фільмах і бойовиках. Якщо Вам подобається носити основна зброя на поясі, то саме оперативна кобура буде відмінним місцем для запасного. Як кобура, так і сумка для магазинів забезпечується «кнопками», а ремені робляться з кінської шкіри, яка не залишає сліди на одязі. Для лівші можливо використання «лівої» кобури, що знаходиться під правою пахвою.
Не можна забувати, що пахвова кобура припускає наявність піджака або верхнього одягу, тобто під светром її носити практично неможливо.

Кобура оперативная скрытого ношения

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2
Кобури для прихованого носіння зазвичай не припускають носіння револьвера, тому він:
- По-перше, досить товстий (важко приховати);
- По-друге, барабан трохи заважає ковзати під час виїмки;
- По-третє, він завжди готовий до випадкового пострілу.
Якщо Ви в поспіху невдало схопите за рукоятку, то, потягнувши револьвер, можна натиснути на курок. До речі, з цієї ж причини досить небезпечно носити пахвою і пістолет з патроном у патроннику, навіть якщо він стоїть на запобіжнику.
Більшість оперативних пахвових кобур припускають можливість носіння на поясі (просто потрібно відстебнути зайві ремінці).