Корзина
643 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Ботинки тактические MIL-TEC SQUAD - скидка 8%Купить
+38099-494-85-65
+380
67
562-45-96
+380
99
494-85-65
+380
63
797-59-92
Военторг Шериф

Тактические очки REVISION

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

REVISION - великий виробник тактичних окулярів

Дата заснування REVISION: 2001 рік, перший контракт з армією США отримують в 2006 році.
Найвідоміші моделі продукції: Sawfly, Hellfly, Desert Locust.
РЕВІЖН називає себе командою професіоналів, яка рятує людям життя. Науково-дослідний департамент компанії складається з галузевих експертів. REVISION - це справжні профі у розробках захисної оптики, вивчили більш ніж 100-річний досвід людства і взяли найкраще з фізики, хімії, матеріалознавства, технологій лазерної захисту і композитного виробництва. Конкретні галузі знань включають в себе оптику, покриття об'єктива, промисловий дизайн, сучасні лазерні дослідження, відповідність характеристикам і тестування. Всі разом - це висококваліфікована команда, що складається з докторів наук, інженерів, сучасних фахівців-дослідників і галузевих майстрів.
REVISION розкриває принципово новий потенціал захисних військових технологій 21-го століття. Компанія підтримує постійний зв'язок з військовими по всьому світу, розуміючи важливість забезпечення постійного діалогу між кінцевим користувачем і виробником. Багато хто з співробітників REVISION є колишніми військовими і користуються унікальним інтуїтивним розумінням мінливих потреб сучасного солдата.
REVISION є членом різних комітетів, організацій і асоціацій, які працюють у сферах безпеки та оборонної промисловості: Асоціація Армії США (AUSA), асоціація Національної Гвардії США (NGAUS), Канадська асоціація Оборонної Промисловості (CADSI), Асоціація Армії Німеччини (FKH), Національної Асоціації Дистриб'юторів поліцейське спорядження США (NAPED), Національна Асоціація Офіцерів США (NTOA).