Корзина
643 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Ботинки тактические MIL-TEC SQUAD - скидка 8%Купить
+38099-494-85-65
+380
67
562-45-96
+380
99
494-85-65
+380
63
797-59-92
Военторг Шериф

Біноклі для полювання.

Вже багато десятиліть бінокль 8х56 вважається найбільш підходящий для полювання в сутінках із засидження, в першу чергу через великого діаметру вихідної зіниці зі світлого контрастного зображення.
Наприклад, під час полювання на благородного оленя дуже важливо мати можливість з великої відстані розпізнавати особин. Для таких цілей часто використовуються моделі біноклів 10х56. Альтернативою бінокля 8х56 є компактний бінокль 7х42, також придатний для нічного полювання. Особливо гарний він на полюванні в лісі, де набагато важливіше мати хороший огляд зблизька на відносно коротких дистанціях. Великий діаметр вихідної зіниці створює всі передумови для успішної нічний засидження, а 7-ми кратне збільшення зробить зображення спокійним і комфортним для очей.

Бинокли бпцс

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Для звичайного спостереження.
Для звичайного денного спостереження не потрібен великий діаметр вихідного вічка, тому орнітологи, як правило, вибирають біноклі з діаметром об'єктива 40 мм або 42. Ці універсальні за своїми характеристиками біноклі підійдуть також для використання в умовах ранніх сутінків. Оптимальна кратність збільшення таких біноклів складає 9-10 крат, однак остаточний вибір кратності залежить і від особистих переваг користувача. В якості легкої та компактної альтернативи під час денних орнітологічних екскурсій часто використовуються моделі з діаметрами об'єктива 30 мм мул 32.

Туризм і походи.
Найважливішими критеріями при виборі бінокля для турпоходів і, наприклад, альпінізму є вага і компактність. Вашими легкими і надійними супутниками в цьому випадку можуть стати кишенькові біноклі 8х20 і 10х25. Причому і в цьому випадку вибір кратності збільшення залежить від особистих переваг користувача. Незважаючи на те, що моделі з діаметром об'єктива 30 або 32 мм дещо більше і важче, для тривалого денного спостереження вони все ж більш комфортні для очей і спостереження в цілому. Таким критеріям відповідають наприклад, біноклі 8х32.

Подорож і відвідування заходів.
Для відвідування інших міст чи інших культурних заходів, наприклад концертів, найбільш підходять компактні моделі біноклів. Вони допоможуть вам краще розглянути всі цікаві деталі архітектури міста, зробивши ваші враження більш яскравими і цікавими.

Яхтовий спорт і судноплавство.
Бінокль 7х50 широко використовується в судноплавстві і яхтового спорту. Великий діаметр вихідної зіниці і невелика кратність збільшення дозволять навіть при неспокійному морі швидко "зловити" зображення об'єкта спостереження. У цьому випадку досить одиночній налаштування окулярів, адже спостереження майже завжди ведеться з великої відстані.